قوانین

تمامی فعالیت‌های سایت چیلپا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حقوق مصرف کننده می باشد و بهره برداری و استفاده شما به منزله قبول و پذیرش قوانین است.

اطلاعات ثبت نامی خریدکنندگان از سایت برای ما مهم هستند و از آنها محافظت می کنیم.

استفاده کنندگان از خدمات سایت موظف هستند از محصولات سایت فقط در جهت تکمیل و بهره برداری آموزشی و تحصیلی خودشان استفاده نمایند و بهره برداری تجاری شرعا و قانونا مجاز نیست.

در صورت بروز خطا یا مشکلی کاربران اطمینان خاطر داشته باشند که در سریع ترین زمان ممکن به درخواست آنها رسیدگی خواهد شد زمان پاسخگویی تا 24 ساعت متغیر خواهد بود.

تیم گرداننده وب سایت چیلپا این حق را بر خود محفوظ می داند تا زمانی اطلاعات مثبته و کافی در قبال موارد مشکوک پیدا نکرده است تغییر و اقدامی در سفارشات ، خدمات یا محصولات نداشته باشد.

خریدار محصول حق لغو سفارش پس از پرداخت و دریافت محصول را نخواهد داشت.

خریدار موظف است تمامی جزئیات محصول خریداری شده را مطالعه کند و در صورتی پس از خرید با نیاز وی تطابقی نداشته باشد چیلپا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

در صورت مغایرت محصول با توضیحات ارائه شده خریدار 24 ساعت فرصت دارد تا مراتب را جهت پیگیری به وب سایت چیلپا اعلام نمایید اطمینان خاطر می دهیم درخواست شما با رضایت خاطر شما رسیدگی خواهد شد.

فروشنده موظف است اطلاعات سفارش را و محصول مورد نظر را در اختیار خریدار قرار دهد.

شرایط و قوانین وب سایت چیلپا بروزرسانی می گردد کاربران می بایست از طریق درگاه چیلپا نسبت به مطالعه آن اقدام نمایند.